plakát “Lesní patchwork” – třeba pěkný dárek

plakát “Lesní patchwork” – třeba pěkný dárek

28. 11. 2018

Celek plakátu tvoří různé fotografie v různých velikostech zachycujících celek nebo detail našeho lesa a zatoulala se tam i fotka z Finska. Snad vám udělá stejnou radost jako mě.. (více níže).

Když jsem se rozhodla nechat plakát udělat, myslela jsem i na ty, kteří už třeba tolik nemůžou chodit ven. Nebo musí být hodně vevnitř. Aby měli kousek lesa u sebe, aby mohli zkoumat ty fascinující detaily alespoň zprostředkovaně a dýchla na ně tak čerstvost jarního, letního, zimního i podzimního lesa. Vědci by vám na základě jejich výzkumů řekli, jak i taková fotografie člověku dělá dobře! Rychleji se zotaví, zregeneruje… Ale vždyť my už všechno tohle víme!:-)

Toulám se často a ráda po lese, i mimo workshopy Lesní mysli. A jsem jím fascinovaná, stále a pořád. Žádné místo není stejné, i když se vracím i na stejná místa. Právě z těchto toulek a fotografií vznikl tento velkoformátový plakát, kterému jsem dala název Lesní patchwork, právě proto, že ho tvoří různé fotografie v různých velikostech zachycujících celek nebo detail lesa.

Formát 50krat70 cm, bez rámu. Plakáty jsou součástí limitované edice, nechala jsem jich vytisknout pouze 30 kusů.

Cena 299 Kč, plus poštovné a balné.

Objednávky na martina@lesnimysl.cz

Maca_Les_50x70_ok