Na následujících řádcích se dozvíte o certifikovaných instruktorech Lesní mysli. Jsou to lidé, kteří prošli instruktorským kurzem Lesní mysli a jsou součásti sítě, která slouží k vzájemné podpoře, spolupráci a zároveň je zárukou kvality. Každý z nich do své práce otiskuje svoje zkušenosti z jiných oblastí a také svůj jedinečný vztah k přírodě. Pokud máte chuť zažít les i sebe jinak, než jste doposud zvyklí, určitě je cesta do lesa s jedním z nich výbornou volbou.

Protože předělávám webové stránky, instruktoři  z roku 2021 jsou zde prozatím pouze jménem, brzy i s ostatními informacemi: Barbora Hernychová, Markéta Jurásková, Libor Friedel, Johana Pytlíčková, Kateřina Hrazdírová, Jana Machková, Jitka Kočová, Martina Svobodová, Martina Svobodová, Adriana Dlouhá

Martina Holcová

Brno, celá ČR

Práce s Lesní myslí od roku 2015 mi přinesla do života mnoho neviditelného vnitřního bohatství…a stojím za zrodem Lesní mysli u nás v ČR. Ráda to, co jsem se naučila, předávám dál – v podobě workshopů, Instruktorského kurzu Lesní mysli, Průvodcovského kurzu Lesní mysli…


Zobrazit profil instruktora

Diana Kubů

Mělník a okolí K Lesní mysli mě přivedla láska k přírodě a touha objevovat nové věci.
Miluji les a jeho léčivé účinky. Lesní mysl je pro mě návrat
k přírodě, ke kořenům, k sobě. Užívám si okamžiky všedního
dne strávené v lese, v chrámu přírody, kde dochází ke zlepšení
zdraví, očistě a změně myšlení a bystření smyslů.

Zobrazit profil instruktora

Lenka Pomikálková

Havlíčkův Brod, Vysočina

Lesní mysl je pro mě způsob relaxace, odpočinku, dobití baterek. Pobyt v lese a jednoduchá cvičení bystří smysly, pomáhají mi být tady a teď a prožívat vděčnost – nejen za dary lesa, ale i za hojnost v mém životě. O lese, stromech a zvířatech vím mnoho zajímavostí. Myslím, že dokážu využít aktuální situace – počasí, charakteru prostředí – a flexibilně z nich udělat součást programu.


Zobrazit profil instruktora

Iva Bubláková

Nové Město na Moravě a okolí (Žďárské vrchy)

Lesní mysl pro mě znamená především zastavení, uvědomění si prožívaného okamžiku, vnímání sama sebe a dějů v mém bezprostředního okolí.

Při Lesní mysli pracuji i odpočívám zároveň. Pracuji sama se sebou, s myšlenkami, s emocemi. Zároveň řízeným dýcháním a pobytem na čerstvém vzduchu relaxuji.


Zobrazit profil instruktora


Kristýna Nováčková

Skotnice – Poodří, Beskydy

Lesní mysl je pro mě cesta. Cesta k obnovení životní rovnováhy a napojení se na léčivou sílu přírody. Její filozofie i praktická cvičení mě okouzlila svou jednoduchostí a přístupností pro všechny. Cvičení umějí být dětsky hravá, ale i hloubavá až meditativní. Stačí se na chvíli v přírodě zastavit, zbystřit smysly, nadechnout se a nechat na sebe les svými léčebnými účinky působit. Cvičení lesní mysli nás znovu učí vnímat sebe samého, vědomě obnovovat své vnitřní zdroje a znát naše místo na Zemi, a to vše
s respektem k přírodě samé.


Zobrazit profil instruktora

Veronika Peterková

Pardubie, Hradec Králové

Příroda není jen pozadí, co se míhá za oknem. Může nám nabídnout relaxaci i aktivaci, vyčistit hlavu i ukázat směr, můžeme zde plakat i se smát. Příroda je tu pro nás, vždy byla i bude. Naučme se ji vnímat.


Zobrazit profil instruktora