Instruktoři

Na následujících řádcích se dozvíte o certifikovaných instruktorech Lesní mysli. Jsou to lidé, kteří prošli instruktorským kurzem Lesní mysli a jsou součásti sítě, která slouží k vzájemné podpoře, spolupráci a zároveň je zárukou kvality. Každý z nich do své práce otiskuje svoje zkušenosti z jiných oblastí a také svůj jedinečný vztah k přírodě. Pokud máte chuť zažít les i sebe jinak, než jste doposud zvyklí, určitě je cesta do lesa s jedním z nich výbornou volbou.

Díky instruktorovi Lesní mysli, který hlídá čas, cestu, vybírá jednotlivá cvičení a vytváří prostor pro sdílení se můžete vrátit do dětské bezstarostnosti a hravosti, což je velice osvěžující. Během provázení cvičeními zastavíte jindy neustále těkající mysl a dopřejete si soustředit se skutečně na daný moment, objevíte les, jak jste ho možná do té doby neznali a poodhalíte jiné úhly pohledu i nadhledu.

Instruktoři procházejí půlročním tréninkem, ve kterém krom jednotlivých setkání, seznamování s teorií a pozadím Lesní mysli plní  v průběhu mezi jednotlivými setkáními úkoly a zkouší Lesní mysl sami a s dalšími lidmi ve skupině.

Pokud chcete zůstat v kontaktu, můžete se přidat k otevřené facebookové skupině Lesní mysl – dáva smysl, kterou založili instruktoři Lesní mysli a slouží ke sdílení témat spojených s lesem, přírodou, inspirací, dobrou náladou…

Průvodci a instruktoři dělající wrkshopy pod značkou Lesní mysl: Magda Kodajková, Kateřina Jarkovská, Venuše Fialová, Diana Michálková, Barbora Novosadová, Dana Opravilová, Hana Řeřábková, Martina Matějček Rozsypalová, Pavel Novák, Marie Čebišová, Iveta Kučerová