Les na předpis od doktorů?

Les na předpis od doktorů?

3. 4. 2023

 

Je to zajímavé téma. Původně jsem si říkala, že jsme se opravdu posunuli jako společnost někam hodně mimo naši přirozenost. Ale při bližším prozkoumání jsem začala celé téma vidět jinak. V debatách na instruktorském kurzu zaznívaly pohledy, které mě nenapadly a díky za ně. To mi pomohlo v rozhodnutí věnovat tématu více času. A výsledek je tady. V dubnovém čísle časopisu Regenerace vyšel na tohle téma článek. Johanka Pytlíčková udělala sondu do toho, jak to mají v zahraničí a potom jednotliví lidé, kterých se téma nějak dotýká, přidali svůj pohled na věc – Aleš Miklík (lesní terapie), Adam Táborský (Terapie mezi stromy), Tomáš Hawel (Klidem), Tomáš Orehek (Přístav Šumperk) a další hosté.

Dobré čtení a kdybyste na téma měli názor, napište.

Martina

PS1: při otištění nastalo drobné nedorozumění – festival přírodní terapie Ven dovnitř, který proběhne 8. – 0. 9. 2023 organizuje Natural spirit a Klidem a najdete ji na následujícím odkazu https://naturalspirit.cz/events/ven-dovnitr-2/

PS2: Článek byl příliš obsáhlý a tak ho v celém znění najdete na odkazu níže, jeho zkrácenou verzi v dubnovém čísle časopisu Regenerace.

doktoři, pojišťovny – regenerace (1) (1) finale