K Lesní mysli mě přivedl především les, který mám naštěstí hned za domem. Vždy jsem se tam cítila dobře a cítila jsem jeho blahodárné účinky. Les kolem mě se stal lesem pro mě. Lesní mysl mi ukázala, jak moc může být les podporující a uklidňující, když člověk ví, co v něm může dělat. Lesní mysl se pro mě stala nástroje péče o sebe – psychohygieny.

Zároveň velmi oceňuji, že jde o koncept podložený vědou a výzkumy. Lesní mysl mě naučila všímavosti v každodenním životě a radosti z přítomného okamžiku. Cítím, že Lesní mysl má ohromný potenciál pro mnoho dalších lidí a ráda vám skrze Lesní mysl ukážu na vás samotných, jak každého z nás může les a příroda podpořit. Les je tu pro vás, les je tu pro tebe.

Kromě Lesní mysli se také velmi zajímám o předporodní přípravu nastávajících rodičů a rozhodla jsem se spojit Lesní mysl a předporodní přípravu. Jsem certifikovanou lektorkou přípravy na porod a rodičovství organizace Aperio z.s. a mámou tří dětí. Mou radostí je provádět páry těhotenstvím a lesem zároveň. Také se zajímám o zdravé stravování, spolupracuji s Terezou Kramerovou a hledám rovnováhu mezi tím co naše tělo obohacuje živinami a tím, co chtějí jíst mé děti a manžel. Připravuji také komplexní pobyty pro ženy, kde společně s dalšími lektorkami podporujeme ženy v jejich odpočinku a rozvoji.

Vystudovala jsem Sociální a kulturní antropologii, pracovala v neziskové organizaci s mladými dívkami z komplikovaného sociálního prostředí, takže člověku a různým formám pomoci se věnuji už mnoho let.

Ráda uspořádám Lesní mysl pro  jednotlivce, těhotné, páry, rodiny, přátele i pracovní kolektivy. Vymyslím pro vás ideální trasu dle vašich potřeb a zvolím taková cvičení, která vám budou vyhovovat. Cena i termín je na vzájemné domluvě.