Kateřina Václavů

K Lesní mysli mě přivedl především les, který mám naštěstí hned za domem. Vždy jsem se tam cítila dobře a cítila jsem jeho blahodárné účinky. Les kolem mě se stal lesem pro mě. Lesní mysl mi ukázala, jak moc může být les zklidňující, když člověk ví, co v něm může dělat. Zároveň velmi oceňuji, že jde o koncept podložený vědou a výzkumy. Lesní mysl mě naučila všímavosti v každodenním životě a radosti z přítomného okamžiku. Cítím, že Lesní mysl má ohromný potenciál pro mnoho dalších lidí a ráda vám skrze lesní mysl ukážu na vás samotných, jak každému z nás může být občas dobře a snad nejen v lese. Les je tu pro vás, les je tu pro tebe.

Kromě Lesní mysli se také velmi zajímám o zdravé stravování, spolupracuji s Terezou Kramerovou a v současnosti se věnuji studiu předporodní přípravy. Připravuji také komplexní pobyty pro ženy, kde společně s dalšími lektorkami podporujeme ženy v jejich zklidnění a rozvoji. Mám 3 děti a i já se někdy cítím unavená a přetížená. Les a dobré stravování mi ale velmi pomáhají.
Vystudovala jsem Sociální a kulturní antropologii, pracovala v neziskové organizaci s mladými
dívkami, takže člověku a různým formám pomoci se věnuji už mnoho let.
Ráda provedu Lesní myslí jednotlivce, páry, rodiny, přátele i pracovní kolektivy. Vymyslím pro vás ideální trasu dle vašich potřeb a zvolím taková cvičení, která vám budou vyhovovat. Cena i termín je na vzájemné domluvě.
Dovednosti

Zveřejněno

3. 2. 2023