Kateřina Šimčíková

, , , ,

Lesní mysl je pro mě způsob vnímání světa. Propojuje lásku k lidem a přírodě. Je to nekonečná studnice. Radosti, hravosti, tvořivosti, relaxace, sdílení… Nebo i možnosti zamyslet se sám nad sebou, svým životem. Co mě posiluje? Co v životě potřebuju odložit? O co se v sobě můžu opřít?  Prožitek Lesní mysli přináší harmonii, inspiraci, odpočinek. Ráda se s Vámi podělím o její kouzlo a provedu vás milou přítomností, kterou přináší. Cvičení Lesní mysli jsou jednoduchá a nenáročná.

Ještě jste se s Lesní myslí nesetkali?
Procházka s Lesní myslí je ve své podstatě setkání s podobně naladěnými lidmi, se kterými můžete sdílet společné chvíle v přírodě, i zážitky a pocity, které ve Vás cvičení a příroda sama vyvolává a zanechá. Je tu s vámi zároveň instruktor, tedy průvodce, který se postará o praktické věci, hladký průběh a trasu cesty. Cesty, kterou pro Vás připraví. Nabídne Vám skrze cvičení Lesní mysli inspiraci a možnost prožitků, vede celou skupinu a podporuje Vás.
Kdo jsem?
Když zrovna “nemaminkuju” nebo nejsem sama někde na procházce v přírodě, miluju divadlo, knihy, hudbu, tanec, malování a zpěv. Mám moc ráda děti, nejen své vlastní : ) Proto lektoruji v předškoličce, na letních hernách pro rodiče s dětmi i příměstských táborech v Mateřském centru Toulcova dvora.
Zajímám se o osobní rozvoj. Tedy o to, co nás i naše blízké v životě podporuje, a co v nás i kolem nás může naším přičiněním rozkvétat.
Jde mi o to, co zvýší kvalitu našeho života : )
Ráda provedu i Vás, Vaši rodinu a přátele.
Je možné provést…
– jen Vás samotné
– v páru s vaším milovaným
– celou rodinu
– Vás s Vašimi blízkými, ať už dětmi, rodiči, kamarády či kolegy
– nezávisle ve skupině
Ať už s tématem a záměrem vnitřní práce, nebo jen tak : )
Věk nebo zaměření nehraje roli, jen otevřenost novým věcem a zážitkům : )
Budu se těšit na setkání
Kateřina Šimčíková
Kontakt : tel. 737 708 067
Dovednosti

Zveřejněno

1. 2. 2023