Jana Machková

JANA MACHKOVÁ

Dvůr Králové nad Labem a širší okolí

Co pro mě znamená les a lesní mysl?

Les je můj nejlepší přítel. Je tu pro mě vždy – když je mi smutno a život ztrácí smysl, stejně tak, když jsem veselá a mám radost ze všeho, co život přináší. Les je mi oporou, mohu se mu kdykoliv a s čímkoliv svěřit. Najdu zde obejmutí, pochopení, všeobjímající lásku. Les mi dává inspiraci a moudře mi radí a odpovídá na mé životní otázky. V lese zažívám skutečné okamžiky obyčejně neobyčejného života.

Les je můj přítel, rádce, léčitel i terapeut v jedné osobě. V lese jsem doma, prostá, jednoduchá, čistá, skutečná, divoká, zkrátka svá. V lese cítím splynutí s přírodou. Já se stávám lesem a les se stává mnou. A právě jednoduchá cvičení lesní mysli mi napomáhají být lesu ještě mnohem blíž.

Jsem připravená být průvodkyní každému, kdo chce toto spojení zažít na vlastní kůži.

e-mail: janka@lesankajanka.cz

telefon: 736651285

web: www.lesankajanka.cz

facebook: https://www.facebook.com/lesjemujpritel; https://www.facebook.com/groups/lesemnacesteksobe

O mně

Vystudovala jsem Systematickou biologii a ekologii, Učitelství biologie pro SŠ a Učitelství chemie pro SŠ. Poté jsem působila v ochraně přírody a později jako lektorka ekologické výchovy.

V životě jsem si prošla několika hlubokými údolími, ze kterých se mi podařilo se vždy úspěšně vydrápat zase na vrcholek, vždy posilněná novými zkušenosti jsem kráčela vstříc dalším výzvám.

Dnes čerpám ze svých mnohdy těžce nabytých zkušeností a pomáhám lidem na jejich cestě k vnitřnímu klidu, odvaze, vyššímu sebevědomí, poznání skutečného já, nalezení svých skrytých darů a umění  vlastní mysli.

Dovednosti

Zveřejněno

29. 3. 2022