Hanka Dobiášová

Pojď, ukážu ti cestu rááájem…

Aneb provázím v pohádkovém lese schovaném v Českém ráji. ;-) V případě zájmu také v Podkrkonoší.

V rámci Lesní mysli nabízím kromě běžného provázení také něco, čemu pracovně říkám “setkání s bolestí”. Jde o provázení vytvořené speciálně pro chvíle, kdy zažíváš bolest, ztrátu apod. a máš pocit, že by ti mohl pomoct čas strávený v přírodě a to, že někdo vytvoří prostor a rámec pro nahlédnutí do tvého prožívání – velice jemně, bez nutnosti vše sdílet a rozebírat. Každý se se svou bolestí potká tak nablízko, jak to v danou chvíli cítí.

Více o různých typech provázení, která nabízím, najdeš na webu www.shankou.cz a můžeš mě taky sledovat na FB: Lesní mysl v Českém ráji.

Pokud se ti nechce trávit čas na internetech, ozvi se mi rovnou a domluvíme se:

hana.dobiasova@email.cz

+ 420 737 423 623

Kromě Lesní mysli se věnuji také canisterapii, ráda si hraju s hlasem, miluju saunu a spaní pod širákem. Pokud bych měla stručně říct, co mě výrazně formuje či formovalo, tak je to filosofie Principy života Heleny Vertelmanové, Sebeláska Lucie Kolaříkové a pejskařina Hanky Bohmové. A mé životní vzlety i pády, čas radosti a naplnění i čas bolesti a ztrát. Díky tomu všemu objevuju, kdo vlastně jsem a co chci ve svém životě tvořit.

Mohu provázet také ve francouzštině a v angličtině.

Těším se na setkání v lese. :-)

Dovednosti

Zveřejněno

12. 3. 2024