Daniela Maixnerová

, ,

Lesní mysl mne oslovila, když jsem sama pocítila, že les je ideální místo pro odpoutání nebo utřídění myšlenek. Lesní mysl mi dala návod, jak to učinit efektivně i v krátkém čase kdekoli, kde je aspoň trochu přírody na dosah.
Doporučuji okusit Lesní mysl s průvodcem, který vás provede cvičeními, zabezpečí pro vás ideální místo a postará se o čas i náplň celého workshopu. Vy už si jen vypnete mobil a užijete si lesa a svých myšlenek, které občas dokáží vykouzlit nevídané nápady, rozluštit i složité otázky nebo „jen“ vypnout hlavu a užijete si čas strávený v přírodě.
Vystudovala jsem vysokou školu s ekonomickým zaměřením, pracovala jsem jako tisková mluvčí nebo deset let jako base camp pro Českou Poštovnu na Sněžce. Jsem součástí rodinné firmy. Potřebuji být tvůrcem a hybatelem, a proto jsem založila politické uskupení nestraníků, kde jsem z role zastupitele přešla do pozice místostarostky a následně do místa člena rady. Cítím potřebu pomáhat lidem, kteří o to stojí. Posouvat je dál a být součástí jejich tvorby. V roce 2023 nastupuji do výcviku koučování, kde chci propojit znalosti a účinky z Lesní mysli. Jsem tu pro všechny tvůrce a pro každého, kdo má chuť se projít lesem tak trochu jinak.

Daniela Maixnerová, Moravská Třebová, Pardubický kraj
608 644 044
Daniela05@seznam.cz
web: ve výstavbě www.forestsoul.cz

 

Dovednosti

Zveřejněno

1. 2. 2023