Barbora Hernychová

, , , , , ,

Lesní mysl je pro mě zastavením a uvědoměním si sama sebe. Přírodu a její pravidelné rytmy vnímám jako kotvu v nejisté době, nalézám zde podporu, zdroj energie, síly a naděje. Cvičení lesní mysli využívám denně sama na sobě, jako takovou osobní psychohygienu, prevenci a péči o vlastní duši. Nepřestává mě fascinovat, jak velký efekt a okamžitý výsledek tato jednoduchá a nenáročná cvičení přinášejí. Ukazují, jak se na věci podívat z nové perspektivy, dávají nadhled a pomáhají nalézat v životě to dobré. Moc ráda Lesní myslí provedu i vás, napište mi a já se budu těšit. 

Profesně se zabývám propagací zdravého jídla, biopotravin a ekologického zemědělství. Kvalitní jídlo a jeho přípravu vnímám stejně jako lesní mysl jako možnost péče o sebe. Jak se starat o své zdraví prostřednictvím přírody. Coby redaktorka pravidelně přispívám do Pravého domácího čtvrtletníku.

Jaké cesty Lesní mysli u mě najdete:

– Sebepoznávací cesty Lesní mysli ve Voděradských bučinách

– Lesní seznamky (workshopy pro singles s prvky Lesní mysli)

– Setkání Lesní mysli na Toulcově dvoře a Botanické zahradě V Praze

– Ráda pro vás připravím cestu individuální, párovou, skupinovou, rodinnou či pracovní a
  firemní

– V českém či anglickém jazyce

– Další možnosti, místa, delší či kratší varianty, speciální skupiny dle individuální domluvy.

Napište, domluvíme se a vymyslíme vaši cestu přesně na míru 
Sledujte mé aktuální akce

Konkrétní akce na jaro 2024

Lesní seznamka Voděradské bučiny
https://herbara.cz/eventy/lesni-seznamka-voderadske-buciny/
Akce zaměřená na poznání nových přátel a známostí vycházející z konceptu Lesní mysl. Pro všechny, kdo mají chuť vyzkoušet nový způsob seznamování, více se poznat, dovědět se něco o sobě i o tom druhém, popovídat si, naslouchat si a pobavit se v krásné přírodě a u společného pikniku.
 

 

 

Dovednosti

Zveřejněno

14. 12. 2021