Adriana Dlouhá

Brno a okolí

K Lesní mysli mě přivedla láska k přírodě. I když žiju v Brně, tak dětství jsem prožila
v Jeseníkách. Díky pravidelným rodinným výletům, mám k horám a celkově k přírodě silný vztah. Užívám si jakýkoliv kontakt s přírodou a cítím, že tento dar, tu nemusí být věčně. S vděčností přijímám tu rozmanitost a snažím se využít všechny smysly k tomu, abych si dokázala „přenést kus lesa s sebou, aspoň v myšlenkách¨.Budu ráda, když vás budu moci provést po lesních cestičkách, kde si budeme moci společně vychutnat hezké chvíle ve společnosti přírody a necháme na sebe působit les přesně tak, jak to umí. Dovolte mi, poodkrýt trošku jiné vnímání lesa, než na jaký jste dosud byli zvyklí. Budu se těšit na společná setkání.

E mail: dlouha.adriana@seznam.cz
Telefon: 603 185 529

Celý svůj život cítím, že je mi velmi blízká práce s lidmi. Po letech kancelářské práce jsem
změnila obor a pracuji v sociálních službách. Nyní dokončuji třetí ročník vysokoškolského studia se zaměřením na sociální práci. Dříve jsem pracovala jako aktivizační pracovník v domově pro seniory a v současné době pracuji jako klíčový pracovník v sociálně terapeutické zahradní dílně. Pracuji se skupinou uživatelů se znevýhodněním v přímé péči.

Díky naší pracovní náplni jsme navštívili krásná místa, např. Ekocentrum Chaloupky v Balinách, brněnskou Lipku a nádherné arboretum ve Křtinách, kde se nachází i Stezka Lesní mysli. Využíváme každou chvilku, kdy můžeme trávit čas v přírodě.

Ráda běhám, účastním se turistických akcí a v posledních letech, v rámci péče o své zdraví,
jsem se začala otužovat. Nejraději se nořím v přírodě a ráda praktikuji dechová cvičení. Další
informace budou zveřejněny na mém webu, který bude brzy spuštěn – www.prozijles.cz.